خوب خواندن و خوب نوشتن کلید نگارش یک پروپوزال قوی

ساخت وبلاگ
چکیده : خوب خواندن و خوب نوشتن کلید نگارش یک پروپوزال قوی چنگ زدن به ریسمان پیش دانسته های محدود خود و نپذیر... با عنوان : خوب خواندن و خوب نوشتن کلید نگارش یک پروپوزال قوی بخوانید :

خوب خواندن و خوب نوشتن کلید نگارش یک پروپوزال قوی

چنگ زدن به ریسمان پیش دانسته های محدود خود و نپذیرفتن یا تامل نکردن درباره انتقاد دیگران از عوامل اصلی ناپخته ماندن پروپوزال محسوب می شوند. اگر یادگیری را به بخشی از شخصیت خود تبدیل کنیم و مخلصانه بخواهیم و نشان دهیم که می خواهیم یادبگیریم, تبدیل به پژوهشگران و آموزندگان حرفه ای خواهیم شد؛ یعنی هم خواهیم توانست ابتدا خوب و عمیق یادبگیریم و سپس آموخته های خود را صریح و قابل فهم به دیگران منتقل کنیم.

اگر حق با دیگران است که بیشتر یاد گرفته ایم و پروپوزال خود را اصلاح کرده ایم و اگر حق با ماست که به معلمان و پژوهشگران حرفه ای تری تبدیل شده ایم که توانایی دفاع علمی و متقاعد سازی از پروپوزال و پروژه خود را کسب کرده است. و اگر این دو توانایی را کسب کنیم می توانیم از پژوهش خود نان و نام کسب کنیم و از آن  در راستای توسعه جامعه استفاده نماییم.                                                                                

                                                                                             

 

به خاطر داشته باشید که هرچه نوآوری در پروپوزال وپژوهش بیشتر باشد نیاز به یادگیری عمیق تر, آن هم از نوع پیشرفته یعنی آموزش, افزایش می یابد چون طرح و دفاع پیروزمندانه از پروپوزال احتمالاً نیاز به آموزش و متقاعد سازی دارد. در این صورت پروپوزال نویسی و پژوهش با چنین ذهنیتی است که می توانیم به جای رنج و جستجوی راه خلاصی, از پروپوزال نویسی و پژ.وهش لذت ببریم و به سلامت و به بهترین شکل ممکن به انجامش برسانیم. بنابراین اگر می خواهیم یک پروپوزال خوب  را خوب بنویسیم و موفق دفاع کنیم, حتماً یادگیری را به بخشی از شخصیت خود تبدیل کنید. سعی کنید به قصد خوب نوشتن بخوانید. سخت ترین کار در نوشتنپروپوزال این است که ندانیم از کجا باید شروع کنیم و مطالب را چگونه بچینیم.باید با مطالعه فراوان بیاموزیم که دریافت هایمان از یک نوشته را در عین استناد دهی  دقیق, با کمک کلمات خود بنویسیم و برای قلم خود شناسنامه و هویت خلق نماییم.

انجام پروپوزال

سفارش پروپوزال

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 8 تير 1396 ساعت: 19:18