نکات مهم هنگام انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

پایان نامه حسابداری به عنوان بخشی از فعالیت های لازم برای دریافت درجه در رشته و مقطع تحصیلی مربوطه است و باید به صورت منطقی و علمی زیر نظر اساتید راهنما و مشاور تهیه شود.

یکی از مهم ترین و در عین حال سخت ترین مراحل انجام پایان نامه حسابداری که ساده هم به نظر می رسد انتخاب موضوع پایان نامه است. بیشترین دغدغه و درگیری ذهنی هنگام انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری تکراری نبودن , نوآورانه و کاربردی بودن آن است. انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری باید با توجه به گرایش رشته تحصیلی در آن مقطع صورت گیرد.

یکی از مسائل مهم هنگام انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری جستجو برای مقاله های پایه و اساسی خوب می باشد که در صورت انتخاب مقاله های معتبر و به روز دنیای پژوهش قادر به انتخاب و ارائه یک موضوع مطلوب و خوب برای پایان نامه خود هواهید بود البته باید این نکته را در نظر بکیرید که موضوع انتخابی برای پایان نامه هم جای کار و بحث و پژوهش داشته باشد و هم پیشینه پژوهشی در آن زمینه خاص وجود داشته باشد تا بتوانید به آنها استناد کنید.

                                                                                            

 

همچنین می توانید با مطالعه پایان نامه های مقاطع مختلف و بررسی قسمت مربوط به پیشنهادات برای پژوهش های آینده به موضوعات نوین و خوبی برخورد کنید.

نکته بسیار مهم و ضروری در هنگام انتخاب موضوع پایان نامه این است که پژوهشگر الزاماً علاقه خود را مد نظر قرار بدهد و در حیطه مورد علاقه خودش به دنبال موضوع برای پایان نامه باشد چرا که در صورت علاقمند نبودن به موضوع ممکن است اواسط کار پژوهشی از موضوع زده شده و پتانسیل لازم برای پیگیری و ادامهپژوهش را نداشته باشد و به ناچار کار را رها کرده و به دنبال موضوع جدیدی برود.

سفارش پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه حسابداری

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 16 تير 1396 ساعت: 3:43

close
تبلیغات در اینترنت