نگارش پایان نامه حقوق به تفکیک گرایش های مختلف آن

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

نگارش  پایان نامه حقوق به تفکیک گرایش های مختلف آن

در  پایان نامه حقوق می خوانیم که رشته حقوق یکی از محبوب ترین رشته های گروه علوم انسانی محسوب می شود. دامنه گرایش های رشته حقوق گسترده و در کلیه روابط زندگی امروز قابل ملاحظه است. این روابط می تواند مربوط به روابط دولت و مردم باشد که به حقوق عمومی معروف است و یا روابط خصوصی مردم را در برمی گیرد که حقوق خصوصی نامیده می شود. همچنین شاخه ای از حقوق به بررسی روابط بین الملل می پردازد که این گرایش هم در نوع خود به دو زیر شاخه عمومی و خصوصی تقسیم می شود.

 

                                                                      

 

حقوق خصوصی قدیمی ترین, پرطرفدارترین و پرمتقاضی ترین رشته های حقوقی است که در سال های اخیراساس  بسیاری از گرایش های نوظهور حقوقی هم بوده است.

یکی دیگر از موضوعاتی که برای پایان نامه حقوق می توان به آن اشاره کرد حقوق بشر علمی نوین و میان رشته ای در عرصه جهانی است که با مبانی جامعه شناسی و فلسفه سروکار داشته  و در دسته گرایش های ارشد حقوق قرار می گیرد و در دهه های اخیر به دلیل ناکارآمدی مبانی حقوق صرف و راوبط اجتماعی دخلی و بین المللی ترقی پیدا کرد.

جرایم و مجازات اعمالی است که به جهت بی نظمی در جامعه نسبت به مرتکبین این اعمال اجرا می شود و حقوق جزا و جرم شناسی رشته ای است که به صورت تخصصی و ویژه با این مباحث سروکار دارد, پلیس علمی, کشف جرایم علمی, روان پزشکی کیفری, جامعه شناسی جنایی, جرم شناسی, پزشکی قانونی و مباحثی این چنین کاملاً در حیطه آموزه های حقوق جزا و جرم شناسی گنجانده می شود.

در میان گرایش های رشته حقوق سخت ترین و همچنین آینده دارترین  موضوعی که می توان در پایان نامه حقوق به آن اشاره کرد حقوق تجارت بین الملل می باشد که مجموعه ای است از قواعد حاکم بر مبادلات تجاری میان اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای خصیصه فرامرزی یا دارای عنصری خارجی است.

مشاهده می کنید که گستردگی زیر شاخه های رشته حقوق و در نتیجه گستردگی موضوعاتی که می توانید برای  پایان نامه حقوق انتخاب کنید چقدر بالاست, حال نکته تعیین کننده برای موفقیت پایان نامه حقوق شما خلاقانه و نوآورانه اندیشیدن برای انتخاب موضوع خواهد بود.

انجام پایان نامه حقوق

سفارش پایان نامه حقوق

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 19 تير 1396 ساعت: 0:27

close
تبلیغات در اینترنت