نگارش پایان نامه حقوق محیط زیست

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

رشته و پایان نامه حقوق محیط زیست رشته ای است مستقل و خاص در حوزه مطالعات حقوقی که موضوع آن حمایت, بهبود و بهسازی محیط زیست است. به دلیل ماهیت قواعد, ویژگی های خاص, برد حقوقی و اهداف آن ارائه تریفی جامع و کامل از رشته حقوق محیط زیست از لحاظ تئوریک مشکل و پیچیده است. از لحاظ موضوعات مورد مطالعه برای عناوین پایان نامه حقوق و اهداف پژوهش پایان نامه حقوق محیط زیست را می توان به دسته های زیر تقسیم بندی کرد:

  • حقوق حفاظت از هوا
  • حقوق حفاظت از آبها
  • حقوق حفاظت از خاک
  • حقوق حفاظت از جانوران
  • حقوق شکار و صید
  • حقوق حفاظت از پوشش گیاهی

                                                                         

در جهان امروز محیط زیست و مسئله حمایت از آن به یکی از مسائل مهم و نگران کننده تبدیل شده است. در سال های اخیر اصل جدیدی برای هذایت فعالیت های بشر و جلوگیری از صدمه به محیط زیست و سلامت انسان در حقوق بین الملل محیط زیست پدیدار گشته که از آن به عنوان اصل اقدامات احتیاطی یاد می شود.

فراموش نکنیم که به دلیل جهانی بودن بحران محیط زیست, راه حل آن نیز باید جنبه جهانی و بین الملل دتاشته باشد و اگر توسعه پایدار را به عنوان تنها راه حل بحران جهانی محیط زیست بپذیریم, به این نتیجه خواهیم رسید که جامعه بین الملل ناگزیر از پذیرفتن توسعه پایدار به عنوان یک اصل است.

با این تفاسیر پایان نامه حقوق که با موضوعاتی اینچنین تعریف و صد البته تایید می شوند هم فضای بسیار زیادی برای تحقیق و بررسی برایشان وجود دارد و هم اینکه نتایج اینگونه پایان نامه حقوق با اقبال فراوانی روبه رو خواهند شد. نتایجی که حتی ممکن است منجر به جریاناتی جهانی برای حفظ محیط زیست شوند.

سفارش پایان نامه حقوق

انجام پایان نامه حقوق

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 19 تير 1396 ساعت: 0:27

close
تبلیغات در اینترنت