پایان نامه مدیریت و رعایت قوانین نگارش

ساخت وبلاگ
چکیده :   انجام پایان نامه مدیریت نیازمند رعایت اصول و قوانینی است که برای هر پایان نامه ای ضروری می باشد.... با عنوان : پایان نامه مدیریت و رعایت قوانین نگارش بخوانید :

 

انجام پایان نامه مدیریت نیازمند رعایت اصول و قوانینی است که برای هر پایان نامه ای ضروری می باشد. در اینجا قصد داریم این قوانین را بررسی نماییم:

انجام پایان نامه مدیریت نیازمند رعایت قوانین نگارشی است. برای مثال یکی از کلماتی که در پایان نامه  ها بسیار استفاده می شود کلمه "و غیره" است. آیا استفاده از کاما پس از "و غیره" درست است؟

به عنوان مثال به این جمله دقت کنید: فناوری های مختلف مانند جاوا، مایکروسافت، یونیکس و غیره؟

اگر در انجام پایان نامه مدیریت از منابع غیر فارسی استفاده می کنید باید بدانید که بسیاری از نویسندگان غیر انگلیسی زبان در هنگام نوشتن یک مقاله پژوهشی با چالش مواجه می شوند.

کلمه "و غیره." در متن پایان نامه مدیریت می تواند برای نشان دادن این باشد که تنها برخی از اقلام از یک لیست استفاده شده است. به طور کلی، در انگلیسی آمریکایی، اگر "غیره" در وسط جمله استفاده می شود، آن را با یک کاما دنبال می کنند. برای مثال به این جمله دقت کنید: تنیس، فوتبال، بیس بال و غیره، بازی های فضای باز هستند. با این حال، اگر این کلمه در انتهای جمله ظاهر شود، به عنوان آخرین علامت نقطه گذاری عمل می کند. این نباید با کاما دنبال شود، چه در روزنامه یا در یک پایان نامه. (در خارج از منزل، ما تنیس، فوتبال، بیس بال و غیره بازی کردیم).

 

                                                                                                      

 

 

 

در انجام پایان نامه مدیریت باید از شروع جملات با عدد یا اختصار اجتناب کرد. اما گاهی اوقات مجبور به استفاده از اعداد در ابتدای جملات هستیم.

برای مثال دقت کنید که در بخش «نتایج» یک پایان نامه، ممکن است برای شروع با اعداد راحت تر باشد، همانطور که «15٪ از گیاهان زنده ماند» یا «48٪ از بیماران بهبودی یافت». در چنین مواردی، اینگونه باید نوشت: همانطور که در "پانزده درصد از گیاهان. . . "یا" چهل و هشت درصد از بیماران. . "یا جملات را بازنویسی کنید، همانطور که " از گیاهان تحت درمان، 15 درصد زنده ماند "و یا" تقریبا نیمی (48٪) بیماران بهبود یافته است.

انجام پایان نامه مدیریت 

سفارش پایان نامه مدیریت

پایان,نامه,مدیریت,رعایت,قوانین,نگارش,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 4 شهريور 1396 ساعت: 1:20