نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق

وقتی می خواهید پروپوزال پژوهشی خود را بنویسید باید موضوعی انتخاب کنید، ضروری است که طول کلمات و محدودیت های زمانی پایان نامه حقوق را در نظر بگیرد. ارزیابی آنچه می تواند در زمان مناسب بدست آید نکته ظریفی در نگارش است. شما باید در جستجوی حقیقت باشید و ممکن است این حقیقت موارد احتمالی را به شما پیشنهاد کند.

هدف از نگارش پروپوزال پژوهشی یک پایان نامه حقوق چیست؟

پروپوزال پژوهشی باید به گونه ای نوشته شده باشد که مدرسه حقوق بتواند منابع مناسب را تعیین کند و نظارت کارشناسی روی پژوهش داشته باشد. پروپوزالپژوهشی شما باید به اندازه کافی جزئیاتی برای ارزیابی در یک قالب معمول با اندازه مناسب 2-3 صفحه A4 ) داشته باشد. پزوپوزال بایستی دقیقا دارای جزئیاتی باشد که در زیر آورده ایم:

  • موضوع باید تشریحی باشد و به هدف کاربرد پروپوزال انجام  شود و معمولا موضوع تایید شده در دوره پروژه شما باشد.
  • محتوا پژوهش/ پیشگفتار باید تعریف خلاصه ای از حدود کلی پروژه تحقیقی شما باشد. موضوع تحقیق شما را مشخص کند.
  • اهداف بخش پژوهش باید بوضوح هدف از پروژه شما و سوالات پژوهشی یا فرایض را مخاطب قرار دهد. باید در مقابل طرح کلی بالا ایجاد شود، دستیابی موفقیت آمیز به این امر شما را قادر می سازد اهمیت پروژه پیشنهادی خود را تعریف کنید.
  • اهمیت پژوهش مطرح شده، پایان نامه حقوق شما را هدایت می کند؛ این بخش ضروری باید مشخص کند: کدام بخش از پژوهشی که می خواهید انجام دهید قبلا انجام نشده است؟ چرا پژوهش باید انجام شود؟

 

پس از اعمال موارد محتوا در پروپوزال پژوهشی به بخش روش شناسی می رسید، این بخش براساس پژوهش کتابخانه ای است و شما باید منابع اصلی ادبی را توضیح دهید. با توجه به تجربه کاری باید جزئیاتی از ماهیت و محتوا کار را ایجاد کنید. جدول زمان بندی اصول وظایف شما حین نگارش پایان نامه حقوق با حدود زمانی مشخص را برنامه ریزی می کند. به این معنی که در طول سال اول بیشتر دانشجویان انتظار تکمیل مرور ادبی را دارند و برخی مابین سال اول و دوم دانشگاه، پیش نویسی از فصول را تکمیل می کنند.

نگارش پایان نامه حقوقی حاصل تجربه شما در طول سالها تحقیق و مطالعه است و با تکمیل آن در واقع دانش خود را گسترش داده اید.

انجام پایان نامه حقوق

سفارش پایان نامه حقوق

پروپوزال,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 12 مهر 1396 ساعت: 17:14

close
تبلیغات در اینترنت