پایان نامه حقوق و موضوعات مطرح در انجام آن

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


برای نگارش یک  پایان نامه حقوق و دفاع از آن مواردی هست که در تهیه پایان نامه باید دقت کرد مواردی از قبیل نوع تحلیل انتخابی، جدید بودن موضوع، رفرنس های موجود و کارهای پیشین انجام شده در آن حیطه موضوعی می باشد.
موضوعات مطرح  در پایان نامه حقوق
موضوعات نگارش پایان نامه حقوق گرایش جرم شناسی :
حقوق بشر، جرم شناسی ، جامعه شناسی کیفری، عدالت کیفری، حقوق جزای بین الملل و غیره....


موضوعات پایان نامه حقوق خصوصی :
اسناد هویتی، ، امضا و اسناد الکترونیکی، قراردادهای ساختمانی ، بررسی تطبیقی حقوق و قراردادها بین ایران و انگلیس یا ایران و فرانسه، مقابله با دخانیات ، حکم غیابی، خسارات صدمات بدنی و شیوه های جبران آنها ، قوانین و مقررات ثبت احوال، امنیت شهود، خیارات در قراردادها ، اطاله دادرسی، اهدای جنین، هویت الکترونیک ، مال مشاع ، وضعیت پناهندگان و ادعای تابعیت، ثبت اختراعات و غیره...
موضوعات پایان نامه حقوق بین الملل :
حقوق بین المللی انرژی، تروریسم، دیوان کیفری بین المللی، بررسی تطبیقی نظام حقوقی ایران وکشورهای دیگر، مسئله جدایی طلبی، عملکرد صلیب سرخ، خسارات جنگی،خسارت ناشی از جرم بین المللی، جرم در حقوق بین الملل، خسارات محیط زیستی و غیره...

دپارتمان پایان نامه حقوق editexperts  با توان کارشناسان حرفه ای در نگارش پایان نامه حقوق شما را در رسیدن به یک نتیجه مطلوب همراهی می کنند. انتخاب موضوع پایان نامه حقوق برای انجام پایان نامه در رشته های مختلف با توجه به مقالات انجام شده  خارجی در سالهای اخیر انجام می گردد و این موضوعات بومی شده و نوآوری به آن اضافه می شود.
برای سفارش پایان نامه ثبت پروژه مراجعه فرمائید وبعد از ثبت اطلاعات شما، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی می کنند.
سفارش پایان نامه

مقاله isi

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت: 18:16