نگارش پایان نامه و پروپوزال

ساخت وبلاگ
چکیده : پایان نامه به عنوان بخشی از فعالیت های لازم برای دریافت درجه در رشته و مقطع تحصیلی مربوطه است و باید... با عنوان : نگارش پایان نامه و پروپوزال بخوانید :

پایان نامه به عنوان بخشی از فعالیت های لازم برای دریافت درجه در رشته و مقطع تحصیلی مربوطه است و باید به صورت منطقی و اصولی و علمی نوشته شود. از آنجا که نگارش پایان نامه اولین تجربه رسمی دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای انجام یک پژوهش علمی است لازم است که تمامی مراحل انتخاب موضوع, نوشتنپروپوزال و اجرای پایان نامه تحت نظر اساتید راهنما و مشاور انجام بگیرد.

 پروپوزال  در لغت به معنی پیشنهاد است و در واقع می توان با آن ماکت و اسکلتی از کار اصلی را ارئه داد. همچنین برای تصویب یک طرح پژوهشی و تامین اعتبار آن, لازم است تا پژوهشگر قصد پژوهشی خود را در پیشنهاد  پروپوزال  به اطلاع افراد ذیربط و کسانی که اعتبار مالی طرح را تامین می کنند برساند.

 

                                              

 

هر تحقیق علمی و پایان نامه ای با طرح سوال یا مساله ای آغاز می شود که پایان نامه برای پاسخگویی به آن انجام می گیرد. مساله و موضوع پایان نامه عبارت است از شرایطی که وجود دارد و در ذهن پژوهشگر ایجادسوال می کند و پژوهشگر را برمی انگیزد که در آن کند و کاو کند.

برای نوشتن پایان نامه درحالت کلی باید از انتخاب موضوع برای آن شروع کرد و طوری روند کار را به پیش برد که همه کارها زیر نظر استاد راهنما انجام شود. نوشتنپروپوزال خوب برای پایان نامه هم می تواند یکی از مراحل مهم و تعیین کننده باشد. اینکه پروپوزال تا چه اندازه می تواند دانشجویان را به سمت انجام پایان نامه ای موفق سوق دهد. در حالت کلی نقش  پروپوزال  بسیار پررنگ می باشد و در روندکلی پایان نامه بسیار اثرگذار است. 

انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

مقاله isi

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 26 خرداد 1396 ساعت: 20:44